تاریخچه:

در سال 1388 جمعی از علاقمندان به رشد اقتصادی کشور با هدف خدمت به جامعه فعالیت خود را تحت عنوان قند پارسی شکرانه تولید کننده محصولات قندانه در شهرک صنعتی رفسنجان آغاز نمودند و در این راستا مفتخر به تولید قند حبه دراشکال فانتزی وابعاد قابل مصرف همچنین با طعم های مختلف شدند.قابل ذکراست این واحدتولیدی در راستای حفظ سلامت جامعه ومصرف کننده و نیز شعار تولیدی خود مبنی بر تولید محصول کاملا طبیعی(حفظ طعم سنتی قند) بدون هیچ گونه موادافزودنی وشیمیایی سالم ترین قند ایران را تولید نموده اند. داشتن مجوز مالکیت صنعتی و تقدیرنامه های مربوطه، بهداشت و استاندارد، خود، گواه این موضوع می باشد.

شایان ذکر است این روش تولید ثبت اختراع گردیده ،این محصول دارای علامت مالکیت صنعتی بوده و تا بیست سال کسی حق استفاده از این روش تولید واین اشکال را ندارد. نوآوری،استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت و دانش روز دنیا، شکل هندسی ومنحصر بودن این محصول و نیز طعم طبیعی مورداستفاده درتولید،توانست پاسخگوی سلایق مختلف جامعه با طعم های مختلف باشد و رضایت مشتریان خاص خود را جلب نموده و تقاضا را افزایش دهد، که خود منجر به افزایش تولید و ارائه نمایندگی در اکثر شهرهای کشور  جهت رفاه مشتریان گرامی شده است و تولیدکنندگان را برآن داشت تا نسبت به صادرات این محصول به خارج از کشور اقدام نمایند. یه امید آنکه محصول تولیدی نماینده لایقی درخور کشور ایران همچنان که بوده است باشد.

دستاوردها و موفقیت ها:

این شرکت در تولید قند و نبات و بسته بندی انواع شکر (ساده وقهوه ای) یکی از تولید کنندگان ممتاز معرفی گردیده است زیرا در جهت اعتقادات خود یعنی تولید محصول با بکارگیری گروه مهندسین و متخصصین مجرب ومدیران توانمند ومجهز بودن به آزمایشگاه های کنترل کیفی همواره به تولید محصولی ایمن،سالم و مطابق با استانداردهای جهانی گام برداشته و همچنان در عرصه تولید محصولات با کیفیت پیشتاز است.

افتخارات:

کسب گواهینامه ثبت اختراع از ادار کل ثبت اسناد ومالکیت

کسب لوح افتخار استانداردهای بین المللی،اعتماد سازی جهانی از اداره کل استاندارد استان در سال 1390.